18 Yaşından Küçükler Kullanamaz
0530 201 02 00 hemen ara

Kamagra Jel Kullanımı

Kamagra jel cinsel performansınızı artıracak etkiye sahip olan bir üründür. Yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada özellikle erkeklerin tercih ettiği ve her defasında da mutlu sona ulaşmalarını sağlayan bir etkiye sahiptir. Ürünün kullanımı ise oldukça basittir. İsterseniz ağız yoluyla emerek kullanabilirsiniz. Eğer ki bu şekilde almak istemezseniz o zaman meyve suyuna da karıştırarak rahatlıkla içebilirsiniz. Ürünün tadı güzel olduğundan dolayı her iki şekilde de kullandığınız da sizi kesinlikle rahatsız etmeyecektir.

Kamagra jel kolay kullanıma sahiptir. Ürünü cinsel ilişkiye girmeden yaklaşık 30 dakika ile 60 dakika arasında almanız gereklidir. Bu süre içerisinde etkisini göstereceğinden en faydalı kullanım şekli budur. Ürünü 24 saat içerisinde en fazla bir kere kullanmanız gerekir aksi takdir de istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Ürün size teslim edildiğinde kullanma kılavuzu da sunulacaktır ve buradaki talimatlara uygun bir şekilde kullanmanız gereklidir. Fazla kullanım da şikayetler meydana gelebilecektir. Bu durumda en yakın sağlık kurumlarından birisinden destek alınmalıdır.

Kamagra Jel Yan Etkileri

Ürünün yan etkisi nadir olarak görülebilir ancak kısa süreli şeklinde olacağından çok fazla bir rahatsızlık durumu yaratmayacaktır. Başlıca yan etkileri arasında yüzünüzde sıcak basması ve de baş dönmesidir. Ancak nadiren de olsa hazımsızlık ve ya görmede bulanıklaşma olabilecektir. Ürünü kullanmanız halinde etkisini 4 saat sonrasında görmeye başlarsanız o zaman doktora danışmanızda önem vardır.

Kamagra Jel İçeriği

Kamagra jel’in içeriğinde 7 farklı meyve aroması vardır. Bu meyveler ise Frenk üzümü, karamel, çilek, vanilya, ananas, portakal ve muz’dan oluşmaktadır. Lezzetleri konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınız için ürünün kullanımında herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamazsınız. Doğal bir ürün olduğundan içerisinde kimyasal bir madde karışımı kesinlikle yoktur. İçerdiği meyveler nedeniyle hoş bir kokusu vardır.